Webziy En Hızlı Web Çözümleri

İnternet dünyasına açılma vaktiniz geldi mi? Dijital dünyadaki ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler sunuyoruz.

İzmir'de medya ajansı olarak hizmet veren Webziy, Kurumsal firmanız ya da işletmeniz için ihtiyacınız olan web tasarım, özel web yazılım, sosyal medya yönetimi, internet reklamcılığı gibi bir çok alanda sizlere en hızlı çözümleri sunuyor.

Web Tasarım

Profesyonel web tasarımın doğru adresi Webziy ile projelerinizi hayata geçirin. Bir çok alanda web tasarım hizmeti veren profesyonel ekibimiz, sizin istekleriniz doğrultusunda web siteleri hazırlıyor. Özel yazılım ile hazırladığımız siteler PageSpeed Insights, GTmetrix vb. analiz sitelerinde 95+ ve A skor alıyor.

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) uyumlu özel web yazılımımız sayesinde, hazlarladığımız siteler Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında üst sıralarda yer alıyor.

Google Ads & SEO

Google Ads reklamlarınızı yönetiyoruz. Reklamlarınızın en doğru kişilere ulaşmasını sağlıyoruz. Websitelerinizi SEO uyumluluğunu kontrol ediyor ve çıkan sonuca göre sitenizdeki düzenlemeleri yapıyoruz.

MUHTEŞEM WEBSİTESİ İÇİN 3 KURAL

Yaratıcı Hikaye, Modern Tasarım, Son Teknoloji

Bu üç altın kural ile kullanıcı deneyimini arttırmaya, olası satış yaratmaya ve şirket itibarını yükseltmeye yönelik web siteleri oluşturuyoruz.

Site içeriklerini kolayca düzenleyebileceğiniz, ürün, resim, blog vb. bilgileri kolayca ekleyebileceğiz, kullanıcı dostu özelleştirilebilir yönetim panelimiz ile fark yaratıyoruz.

client-img
client-img
client-img