Kurumsal Web Tasarım

Webziy kurumsal web tasarım ekibi olarak ihtiyaçlarınıza yönelik en uygun ve imajınızı en iyi yansıtan web siteleri tasarlıyoruz. Tasarladığımız kurumsal siteler mükemmel bir görsel uyumluluk sunuyor ve firmanızı arama motorlarında "zirveye" taşıyor.

Her daim %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile yolumuza devam etmekteyiz. Kurumsal web tasarım hizmetimiz ile; siz saygın müşterilerimize kaliteli, rahat ve güvenilir hizmet vermek için hassasiyetle çalışmaktayız.

Özel yazılım ile hazırladığımız siteler PageSpeed Insights, GTmetrix vb. analiz sitelerinde 95+ ve A skor alıyor.

Kurumsal Web Tasarım Başvuru Formu

Formu gönderdiğinizde Şartlar ve Koşulları kabul etmiş olursunuz.

Etkileyici Tasarımlar

Neden Webziy Kurumsal Web Sitesi ?

PHP & MYSQL tabanlı Özel Yazılım ya da WordPress ile tamamen sizin istediğiniz şekilde kodlanmış, sade-şık-modern kurumsal websiteleri hazırlıyoruz. Webziy sizi dijital dünya ile aynı hızda ileri taşıyor.

Müşteri Desteği
Sizi önemsiyor, isteklerinize öncelik veriyoruz.

Üst Düzey Güvenlik
SSL sertifikaları ile son derece güvenli kurumsal web sitesi.

Yazılım
Son teknoloji ile kodlanmış kurumsal internet sitesi.

Neden Webziy Kurumsal Web Sitesi ?

Son Derece Hızlı
Google Üst Sıralar

Hızlı yüklenen kurumsal web site tasarımı

Hazır sistemlerin ağır çalışmasından ve internet sayfalarınızın geç açılmasından şikayetçiyseniz, Webziy kurumsal web tasarım ile hazırladığımız internet siteleri son derece hızlı açılmakta ve sayfalarınız hemen yüklenmektedir. 

Kurumsal web site yazılımımız ile hazırladığımız siteler Google PageSpeed Insights, GTmetrix vb. analiz sitelerinde 95+ ve A skor almaktadır. Yüksek puan alan siteler her zaman Google vb. arama motorlarında daha üst sıralarda yer alır. Bunun yanı sıra SEO (arama motoru optimizasyonu) için uygun olarak hazırladığımız sayfalar ise üst sıralarda çıkmanıza daha çok olanak sağlamaktadır.

Hızlı yüklenen kurumsal web site tasarımı

Kurumsal Web Tasarım S.S.S

Siteye Fotoğraf Yükleyebilir Miyim ?

Evet. Yönetim panelinden istediğiniz gibi fotoğraf ekleyip, bilgileri günceleyebilirsiniz.

İş Teslimi Sonrasında Destek Veriyor Musunuz ?

Evet. İş teslimi sonrasında ufak revizelere ücretsiz destek veriyoruz. Ekstra revizelerde ücret karşılığında destek veriyoruz.

Hosting Ücretsiz Mi ?

Hosting ilk yıl tarafımızdan karşılanır. Diğer yıllar hosting paketinin özelliklerine göre yıllık ücret müşteriden talep edilir.

Site Yazılımı Hazır Sistem Mi ?

Hayır. Siteniz PHP & MYSQL alt yapısında ve tamamen bize özel yazılım ile hazırlanır.

Site Yazılım Dosyalarına Erişimim Var Mı ?

Hayır. Dosyaların kopyalanması, çalınması gibi nedenlerle site dosyalarına müşteri erişimi vermiyoruz. Ancak özel yapacağımız sözleşme ile dosya erişimi verebiliyoruz.